Model: Charleston
Realizacja zamówienia: 28 dni

Nowoczesny grzejnik stalowy członowy o niemal nieograniczonej palecie rozmiarów i wariantów wykonania - wys. od 190 do 6000 mm, wersje od 2 do 6 kolumn, ilość członów od 4 do 120. Możliwość wykonania w formie naściennej, wolnostojącej, w łuku, zestawiane pod kątem. Dostępna także wersja cynkowana lub pokryta od zewnątrz bezbarwnym lakierem (Technoline).

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć:

grzejniki Zehnder Charleston o wysokości 600 mm  2,3 i 4-ro kolumnowe z przyłączami: bocznymi, krzyżowymi i tzw. Completto - przyłącze dolne po prawej lub lewej stronie o rozstawie 50 mm z wbudowaną wkładką zaworową umożliwiającą nakręcenie głowicy termostatycznej,

oraz grzejniki Zehnder Charleston o wysokości 1800 mm  2 kolumnowe z przyłączami:dolnymi środkowymi o rozstawie 50 mm i dolnymi skrajnymi.

Dla grzejników Charleston, w kolorze innym niż biały, które w nazwie mają wpis "kolor Classic", należy w uwagach zamówienia podać konkretny kolor z palety Classic producenta, dostępnej w galerii zdjęć grzejnika.

Jeśli chcą Państwo zamówić grzejnik o innych rozmiarach, z innymi przyłączami lub w kolorze innym niż te dostępnę w naszym sklepie prosimy o kontakt z operatorem sklepu.

Telefon kontaktowy
do operatora sklepu
22 726 30 70
działa
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-16:00
e-mail: sklep@kalmar.waw.pl